Filmy pielęgniarki – zakłucia/ zranienia

Data: 2020/08/21

Dzień dobry,

Proszę o wsparcie w dotarciu do pielęgniarek, nasza firma chcę zrobić dwa krótkie filmiki z historiami pielęgniarek, które kiedyś zakłuły się lub zraniły. Filmiki są szkoleniowe w ramach projektu edukacyjnego dla personelu medycznego.

Będę wdzięczny za wrzucenie informacji na Państwa stronę i media społecznościowe. Poniżej tekst:

Dzień dobry,

Startujemy z nowym projektem edukacyjnym, propagującym bezpieczeństwo wśród personelu medycznego.

Poszukujemy pielęgniarek, które w formie wywiadu video, chciałby opowiedzieć o swojej historii związanej z zakłuciem/zranieniem podczas:

👉zakładania cewnika/wenflonu

👉pobierania krwi

Materiał byłby wykorzystywany na szkoleniach i konferencjach dla personelu medycznego.

Ogłoszenie ma charakter płatnego zlecenia, oferujemy wynagrodzenie wysokości ok. 1000 zł

👉Proszę o kontakt na adres mailowy: kacper.zarembski@procontent.pl wraz z imieniem, nazwiskiem, telefonem kontaktowym oraz krótkim opisem historii lub pod numerem 531844962

Pozdrawiam serdecznie

Kacper Zarembski