Ankieta skierowana do Pielęgniarek pracujących w SOR-ach oraz Zespołach Ratownictwa medycznego

Data: 2021/01/20

Drukuj stronę

 

Szanowni Państwo,

nazywam się Dominika Grzonkowska, jestem studentką 3. roku kierunku ratownictwo medyczne na Wydziale Nauk o Zdrowiu CM UMK w Bydgoszczy. Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie pielęgniarkom pracującym w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz Zespołach Ratownictwa Medycznego ankiety, którą stworzyłam na potrzeby pisania pracy licencjackiej. Jej temat to „Doświadczenie kwarantanny wśród pracowników systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego”. 

Ankieta skierowana jest do ratowników medycznych, pielęgniarek/pielęgniarzy oraz lekarzy, pracujących w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz Zespołach Ratownictwa Medycznego, którzy w czasie występowania pandemii COVID-19 przebywali na kwarantannie z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 lub kontaktu z osobą zakażoną. 

Celem badania jest analiza doświadczenia kwarantanny – identyfikacja potencjalnych problemów natury psychologicznej, zwiększenie świadomości ich występowania wśród personelu medycznego, a także zainspirowanie innych osób wskazaniem pozytywnych aspektów izolacji. Wypełnienie anonimowego kwestionariusza trwa kilka minut. 

Z racji pandemii, badanie jest przeprowadzane tylko na platformie internetowej Survio, bez ankiet drukowanych. Badanie może więc zostać przeprowadzone na terenie całego kraju. Myślę, że temat jest istotny i dotyka wszystkich pracowników ochrony zdrowia. Zależy mi na rzetelnym poznaniu stanowiska każdej z grup medycznych (lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych). Będę ogromnie wdzięczna za pomoc i przesłanie wiadomości wraz z linkiem do kwestionariusza do odpowiednich jednostek, podlegających Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku.

ANKIETA:

https://www.survio.com/survey/d/Z8V8Q2R4Q8V8B2F7B

Z wyrazami szacunku

Dominika Grzonkowska

Najczęściej czytane