Konferencja „Pacjent i personel medyczny wobec technologii informatycznych – aspekty prawne i społeczne”

Data: 2021/03/04

Drukuj stronę

 

Szanowni Państwo,

W imieniu p. prof. Kingi Flagi-Gieruszyńskiej i swoim pragnę zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Pacjent i personel medyczny wobec technologii informatycznych – aspekty prawne i społeczne”, która odbędzie się dnia 22 marca 2021 r. 

W konferencji czynny udział wezmą wybitni przedstawiciele nauki i praktyki, zainteresowani problematyką prawa medycznego i ochroną zdrowia. Tematem wiodącym podczas konferencji będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w systemie opieki zdrowotnej, co z uwagi na sytuację pandemiczną stanowi niezwykle aktualny temat.

Z uwagi na sytuację związaną z COVID-19, konferencja w całości odbywać się będzie on-line za pośrednictwem platformy Clickmeeting.  

Jednocześnie zwracam się z prośbą o rozpropagowanie treści tej wiadomości i przekazanie zaproszenia w szczególności osobom wykonującym zawody medyczne, które być może będą zainteresowane udziałem w Konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji:

https://webinarswroclaw.clickmeeting.com/ogolnopolska-konferencja-naukowa-pacjent-i-personel-medyczny-wobec-technologii-informatycznych-/register

Najczęściej czytane