Bezpłatne webinarium dla położnych „Opieka okołoporodowa w dobie pandemii COVID-19. Praktyczne wskazówki dla położnych.”

Data: 2021/05/28

Drukuj stronę

 

Dzień dobry,

w imieniu PZWL Wydawnictwa Lekarskiego zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość udostępnienia członkom Okręgowej Izby informacji o bezpłatnym webinarium dla położnych pt. „Opieka okołoporodowa w dobie pandemii COVID-19. Praktyczne wskazówki dla położnych”, który poprowadzi dr hab. Beata Pięta, prof. UM. Webinar odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Położnych.

Poniżej pełna informacja o webinarze:

Bezpłatny webinar „Opieka okołoporodowa w dobie pandemii COVID-19. Praktyczne wskazówki dla położnych”

Pandemia COVID-19 spowodowała konieczność szybkiego dostosowania warunków pracy i standardów opieki okołoporodowej do nowych wymagań związanych z obecną sytuacją epidemiczną, co stanowi ogromne wyzwanie dla całego personelu medycznego. W celu zapewnienia najwyższej jakości opieki nad kobietami ciężarnymi oraz kobietami w okresie okołoporodowym obowiązujące algorytmy i protokoły lecznicze musiały zostać poddane ponownej ocenione i modyfikacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze „Opieka okołoporodowa w dobie pandemii COVID-19. Praktyczne wskazówki dla położnych”, podczas którego dr hab. Beata Pięta, prof. UM spróbuje odpowiedzieć na część nurtujących pytań, rozwiać wątpliwości i wspomóc położne w tym trudnym czasie.

Agenda spotkania:

  • Przygotowanie do ciąży a szczepienie przeciwko COVID-19
  • Opieka nad ciężarną, rodząca oraz położnicą i jej dzieckiem- aktualne zalecenia
  • Czy karmienie piersią w dobie pandemii COVID-19 jest możliwe? – jak wspomóc młode mamy
  • Rola poprawnej komunikacji w trudnych czasach pandemii i nie tylko

Bezpłatna rejestracja: http://bit.ly/PZWLOpiekaOkołoporodowaCOVID-19

Webinar pod patronatem Polskiego Towarzystwa Położnych.

Z wyrazami szacunku

Agata Kołyszko (d. Skrętowska)

Marketing Manager ds. rynku medycznego

Najczęściej czytane