Kurs On-line PTW „Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19”

Data: 2021/06/07

Drukuj stronę

 

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy przy wydarzeniu jakim jest  2-dniowy, Certyfikowany Kurs On-line PTW „Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19”.

Kurs odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 roku.

Kurs skierowany jest do osób  zainteresowanych – w tym zwłaszcza wszystkich grup osób uprawnionych w rozporządzeniu do kwalifikacji do szczepień przeciw COVID-19. Wykłady prezentujące najaktualniejsze zagadnienia z zakresu szczepień ochronnych oraz szczepień przeciw COVID-19 prowadzone są przez specjalistów PTW w zakresie wakcynologii, na czele z Panem Profesorem Ernestem Kucharem.

Udział w kursie oraz ukończenie testu online podsumowującego wydarzenie uprawnia do otrzymania certyfikatu w formie elektronicznej. W ciągu kilku dni po zakończeniu kursu uczestnicy wydarzenia otrzymają również pakiet materiałów edukacyjnych w formie slajdów z prezentacji omawianych podczas kursu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kursu na stronie internetowej: https://www.kurs-szczepien-ptw.pl/

Jest to już czwarta edycja w wiosennym cyklu, a wcześniejsze edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką zawartość merytoryczną i dobór prelegentów. Na jesień planowany jest kolejny cykl kursów – o szczegółach będziemy informować.

Uprzejmie prosimy o dystrybucję informacji o konferencji wśród członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku.

W przypadku zainteresowania współpracą dla większej liczby osób możemy zaproponować Państwu rejestrację w preferencyjnej cenie – w razie zainteresowania proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji Paulina Karpińska

Najczęściej czytane