Ogłoszenie o Konkursie Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2021

Data: 2021/12/07

Drukuj stronę

 

Szanowna Pani Przewodnicząca

Przekazuję w załączeniu  komunikat Zarządu Głównego PTP nr 1 i Regulamin Konkursu Pielegniarka 2021 pt. Innowacje 2021 roku w zakresie poprawy jakości opieki pielęgniarskiej.

Bardzo proszę o rozpropagowanie dokumentów na stronie Waszej OIPIP i w innych dostepnych dla kadry zarządzającej i ogółu pielęgniarek miejscach, celem jak największej popularyzacji Konkursu.

Liczę w dużym stopniu na zaangażowanie kierowniczej kadry pielęgniarskiej. Proszę Was o aktywną i twórczą postawę. Głęboko wierzę że pomimo trwającej pandemii, wiele zadziało się dobrego i kreatywnego w  placówkach medycznych w Waszym regionie, z czym bedziecie chciały się pochwalić. Warto, by  wysiłek i trud pielęgniarek, pomimo tak trudnych czasów, ujrzał światło dzienne w perspektywnie nie tylko lokalnej ale i krajowej. Wszystkim nam powinno zależeć, by Podlasie odniosło ponownie sukces, jak zdarzało się to w poprzednich latach na Konkursie Pielęgniarka Roku, z czego jesteśmy dumni. Kultywujmy tradycję czynnego udziału w Konkursie.

Proszę o kontakt, pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Przewodnicząca ZO PTP w Białymstoku

dr hab. Matylda Sierakowska

Najczęściej czytane