Międzynarodowa konferencja Krynica Forum w dniach 19-21 października br. w Krynicy

Data: 2022/08/18

Drukuj stronę

 

    Województwo Małopolskie zostało Partnerem Tytularnym międzynarodowej konferencji Krynica Forum. W dniach 19-21 października br. w Krynicy odbędzie się szereg dyskusji, podczas których eksperci z całego świata wypracują rekomendacje dotyczące nowego paradygmatu bezpieczeństwa międzynarodowego, post-pandemicznej odbudowy ekonomicznej, transformacji cyfrowej społeczeństwa i nowych technologii, a także: przyszłości zdrowia, kryzysu klimatycznego i nowych źródeł energii. Podczas wydarzenia poruszone zostaną aktualne problemy i szanse jakie kreuje przed nami rzeczywistość, a także wyzwania oraz możliwości, jakie niesie ze sobą przyszłość.   
Krynica-Zdrój W Krynicy-Zdroju spotkamy polityków najwyższego szczebla, wybitnych intelektualistów i akademików, technologicznych wizjonerów, doświadczonych menadżerów i wpływowych publicystów, którzy wspólnie zastanawiać się będą nad perspektywami wspólnego, lepszego jutra.       
Serce Polski Małopolska to miejsce łączące tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony jest historycznym, kulturowym i ekonomicznym sercem Polski, a z drugiej przejawia ogromny potencjał gospodarczy, dzięki czemu stanowi świetne miejsce do rozwoju przedsiębiorczości i nowych technologii, co wzmacniane jest przez stale rozbudowywane zaplecze infrastrukturalne. Wszystkie te aspekty potwierdzają, że Małopolska to odpowiednie miejsce do określania kierunków rozwoju dla Polski i Europy. 
Krynica Forun  “Małopolska ma chlubne doświadczenie organizacji konferencji. Tym razem chcemy jednak wejść poziom wyżej. Krynica Forum to wydarzenie międzynarodowe, które przyciągnie do regionu światowej sławy ekspertów. Jestem przekonany, że mamy im wiele do zaoferowania, a nowa konferencja wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń, na których po prostu trzeba być” – podkreślił Marszałek Małopolski, Witold Kozłowski.   
Twórz przyszłość wspólnie z nami 19-21.10.2022 Krynica-Zdrój

Najczęściej czytane