Witryna internetowa Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku

Międzynarodowa konferencja Krynica Forum w dniach 19-21 października br. w Krynicy
Opublikowano: 2022/08/18


    Województwo Małopolskie zostało Partnerem Tytularnym międzynarodowej konferencji Krynica Forum. W dniach 19-21 października br. w Krynicy odbędzie się szereg dyskusji, podczas których eksperci z całego świata wypracują rekomendacje dotyczące nowego paradygmatu bezpieczeństwa międzynarodowego, post-pandemicznej odbudowy ekonomicznej, transformacji cyfrowej społeczeństwa i nowych technologii, a także: przyszłości zdrowia, kryzysu klimatycznego i nowych źródeł energii. Podczas wydarzenia poruszone zostaną aktualne problemy i szanse jakie kreuje przed nami rzeczywistość, a także wyzwania oraz możliwości, jakie niesie ze sobą przyszłość.   
Krynica-Zdrój W Krynicy-Zdroju spotkamy polityków najwyższego szczebla, wybitnych intelektualistów i akademików, technologicznych wizjonerów, doświadczonych menadżerów i wpływowych publicystów, którzy wspólnie zastanawiać się będą nad perspektywami wspólnego, lepszego jutra.       
Serce Polski Małopolska to miejsce łączące tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony jest historycznym, kulturowym i ekonomicznym sercem Polski, a z drugiej przejawia ogromny potencjał gospodarczy, dzięki czemu stanowi świetne miejsce do rozwoju przedsiębiorczości i nowych technologii, co wzmacniane jest przez stale rozbudowywane zaplecze infrastrukturalne. Wszystkie te aspekty potwierdzają, że Małopolska to odpowiednie miejsce do określania kierunków rozwoju dla Polski i Europy. 
Krynica Forun  “Małopolska ma chlubne doświadczenie organizacji konferencji. Tym razem chcemy jednak wejść poziom wyżej. Krynica Forum to wydarzenie międzynarodowe, które przyciągnie do regionu światowej sławy ekspertów. Jestem przekonany, że mamy im wiele do zaoferowania, a nowa konferencja wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń, na których po prostu trzeba być” – podkreślił Marszałek Małopolski, Witold Kozłowski.   
Twórz przyszłość wspólnie z nami 19-21.10.2022 Krynica-Zdrój

Najczęściej czytane

Dokumenty do pobrania

Biuletyn

Oferty Pracy

Konsultanci

Konsultanci

Uchwały i stanowiska

Uchwały i stanowiska

Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Ikona prawo

Prawo

Ośrodek Informacyjno-Edukacyjny

Ośrodek Informacyjno-Edukacyjny

Galeria

Galeria

Zbiory biblioteczne

Zbiory biblioteczne

Ikona RODO

RODO

Logotyp poMOC a nie przeMOC Grafika ilustracyjna oferty pracy