III Ogólnopolska Konferencja Praca Zespołów w POZ 24.11.2022 Warszawa

• Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Sieć kardiologiczna
  • Szczepienia
  • Radzenie sobie z agresją, przemocą
  • Budżet powierzony w POZ i program 40 plus

PROWADZĄCY :

TERESA KOT
mgr pielęgniarstwa, Kierownik ds. Rozwoju w SPZOZ  Nadarzyn. Zajmuje się  współpracą z NFZ, szkoli pracowników w prawidłowym rozliczaniu świadczeń z NFZ oraz prowadzi szkolenia dla rejestracji.

JOANNA LEWONIEWSKA
Wice-prezes Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe.

JERZY KRUKOWSKI
mgr pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa opieki paliatywnej, wieloletni nauczyciel badań fizykalnych. Kierownik kursów Wywiad i badanie fizykalne oraz Ordynowanie leków i wypisywanie recept oraz wieloletni praktyk, biegły sądowy z zakresu pielęgniarstwa.

ANNA AUGUSTYNOWICZ
dr hab. n. med. i n. o zdr., adiunkt w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Zajmuje się problematyką odpowiedzialności prawnej personelu medycznego oraz prawami pacjenta i prawami personelu medyc znego. Autorka szeregu publikacji w tym zakresie.

ALICJA KARNEY
dr n. med., specjalista pediatra II stopnia, kierownik Oddziału Hospitalizacji Jednego Dnia w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

ZUZANNA ROHN
trener umiejętności menedżerskich, rozwoju osobistego, audytor systemu zarządzania jakością w ochronie zdrowia.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w załączeniu oraz na naszej stronie internetowej www.pce.com.pl lub po k liknięciu w temat szkolenia. Pozdrawiamy,
Zespół Polskiego Centrum Edukacji
pce@pce.com.pl