Zaproszenie do udziału certyfikowanych, bezpłatnych szkoleniach dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego

Data: 2022/08/04

Szkolenia dla zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego

Szanowni Państwo,

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych kontynuujeorganizację certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta.

Tak liczny udział w szkoleniach z cyklu „Opieka w domu pacjenta” to również Państwa zasługa, ponieważ uczestnicy często o szkoleniu dowiadywali się właśnie z Państwa stron internetowych i maili – pięknie dziękujemy za współpracę!

Zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach personel pielęgniarski z Państwa Izby – żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń – prosimy o przekazanie informacji o najbliższych szkoleniach:

• 18.08.2022 godz. 18:00  – Wypalenie zawodowe w opiece ( Prowadząca: Marta Różycka)
  • 29.09.2022 godz. 18:00  – Wyzwania w codziennej opiece – higiena, pielęgnacja, trudne zachowania (Prowadzący: mgr Iwona Przybyło – pielęgniarka, mgr Leszek Guga – psycholog)

✔️ Szkolenia są bezpłatne

✔️ Każdy uczestnik otrzyma certyfikat

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem: https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowane-szkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat

Katarzyna Rozmus-Gazda

tel. 723 185 361

Spółka posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.