Informacja o przesunięciu terminów specjalizacji onkologicznej i ginekologiczno-położniczej

Data: 2022/09/20

OIPiP w Białymstoku informuje o przesunięciu  terminu rozpoczęcia bezpłatnych

SZKOLEŃ SPECJALIZACJNYCH

w dziedzinie

pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek

pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego dla położnych

Termin realizacji specjalizacji 24.10.2022 r. – 24.04.2024 r.

OIPiP w Białymstoku informuje, iż w dniu 19.09.2022r. zakończyła się rekrutacja na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek i szkolenie specjalizacyjne dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego dla położnych,       bez  konieczności przeprowadzania egzaminu wstępnego.

Postepowanie kwalifikacyjne odbędzie się w dniu 23.09.2022 r. i lista osób zakwalifikowanych do odbycia szkolenia w ramach specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego       dla pielęgniarek i specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego       dla położnych oraz termin rozpoczęcia zajęć teoretycznych zostanie zamieszczony na stronie OIPiP w Białymstoku.

1. Kierownik specjalizacji pielęgniarstwa onkologicznego:

mgr Katarzyna Marciszewska, tel. 790223719

• Kierownik specjalizacji pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego:

mgr Kamila Dąbrowska, tel. 501457912