Opublikowano: 2024/02/05

Gdzie i kiedy:

4 – 6 czerwca 2024 r. w Malborku

Już 4–6 czerwca 2024 roku, w cieniu ponad trzydziestu milionów cegieł użytych do wzniesienia największego na świecie zamku, w Malborku odbędzie się jubileuszowa – X Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego której hasło przewodnie brzmi: RATOWANIE – WSPÓLNA SPRAWA. Wszystko, co już od lat wiadomo o tym wydarzeniu, to to, że mowa na nim zawsze o rozwoju zawodowym pielęgniarek i pielęgniarzy ratowniczych, o nowych obszarach zdobywanej przez nich wiedzy oraz umiejętności.

Czym to, mające przede wszystkim cel naukowo-dydaktyczny, ale też mocno skupiające się na integracji środowiska, wydarzenie może zaskoczyć w 2024 roku? Być może tym, jak interdyscyplinarne i jak medialne się stało. Jak wielu skupi pielęgniarzy i pielęgniarek z zespołów ratownictwa i SOR, ale też medyków wszystkich specjalizacji, lekarzy, ratowników medycznych – na różnych etapach ścieżki zawodowej – a także każdego, kto na co dzień współpracuje z przedstawicielami ratownictwa medycznego.

…Zgodnie z pierwotnym zamysłem konferencje PTPR za każdym razem odbywają się w różnych miejscach Polski – zawsze w porozumieniu z regionalnymi izbami pielęgniarskimi i uniwersytetami – po to, by ułatwić uczestnictwo osobom z całego kraju, dlatego w tym roku zapraszamy do Malborka.
Bylibyśmy zobowiązani za zamieszczenie informacji o wydarzeniu na stronie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz profilu Facebook.
Serdecznie zapraszam do udziału przedstawicieli ORPiP oraz wszystkich członków OIPiP.

Program Konferencji:

Dodatkowe Informacje:

Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej konferencji: www.ptpr.mimesis.com.pl

Pliki do pobrania: