Podcasty dla pielęgniarek i położnych
Opublikowano: 2024/07/01

Zapraszamy do wysłuchania podcastu na temat pieluszkowego zapalenie skóry i otarć skóry pojawiających się powszechnie u dzieci i dorosłych. Skóra, jako nasz największy organ, wymaga szczególnej troski i uwagi, zwłaszcza w przypadku takich problemów jak pieluszkowe zapalenie skóry u najmłodszych oraz otarcia skóry u osób w każdym wieku. Podczas rozmowy przybliżymy najlepsze metody profilaktyki oraz skuteczne sposoby leczenia tych uciążliwych dolegliwości. Naszymi gośćmi są eksperci z dziedziny dermatologii i położnictwa, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Dowiecie się, jak dbać o skórę, aby uniknąć problemów, oraz jakie kroki podjąć, gdy już się pojawią.

Zapraszamy do słuchania!

Zapraszamy do wysłuchania podcastu na temat pielęgnacji skóry pacjentek z chorobami onkologicznymi i NTM. Temat niezwykle istotny, aczkolwiek często pomijany w codziennej opiece pielęgniarskiej nad chorymi. Skóra tych pacjentek wymaga szczególnej uwagi i specjalistycznej pielęgnacji, ze względu na liczne wyzwania, jakie niosą ze sobą zarówno choroby nowotworowe, jak i problemy z nietrzymaniem moczu. Zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny dermatologii, onkologii i ginekologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby dostarczyć Wam najbardziej aktualnych informacji i praktycznych wskazówek.

Zapraszamy do słuchania!