Ogólnopolski Kongres Prawa Medycznego.
Opublikowano: 2026/06/16
Center for European Studies i Center for American Studies zapraszają do czynnego i biernego udziału w V Ogólnopolskim Kongresie Prawa Medycznego.
Głównym założeniem Kongresu jest dyskusja na temat szeroko pojętego prawa medycznego, tak z perspektywy współczesnej, jak i historycznej.
Poruszymy zagadnienia prawa medycznego o charakterze krajowym (prawo polskie), europejskim i międzynarodowym. Podejmiemy także zagadnienia prawa medycznego od strony teoretycznej i doktrynalnej oraz zagadnienia bioetyki i aksjomedycyny.
Wystąpienia mogą dotyczyć problematyki prawa medycznego i zagadnień pokrewnych z Polski, Europy i reszty świata.
Rejestracja i dodatkowe informacje:
Chcesz wystąpić z prezentacją na kongresie jako prelegent? Zgłoś abstrakt swojej prezentacji do 8 lipca.
Chcesz uczestniczyć w kongresie jako słuchacz? Zarejestruj się do 12 lipca 2026 roku.
Data: 18 lipca 2026 roku.
Miejsce: Bezpłatne wydarzenie online na platformie MS Teams.








