• Strona główna

Informacja w sprawie zaliczenia modułu w ramach szkolenia specjalizacyjnego

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, iż jako organizator kształcenia, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA  z dnia 30 września 2016 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych, na wniosek pielęgniarki lub położnej, może zaliczyć wybrane jednostki modułowe zrealizowane w ramach specjalizacji uzyskanej po dniu 1 lipca 1999 r.

W celu uzyskania zaliczeń, należy przed kwalifikacją złożyć do organizatora kształcenia wniosek – załącznik nr 2 do ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA z dnia 30 września 2016 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych. oraz dokumenty potwierdzające ukończenie specjalizacji. Po tym dniu wnioski nie będą przyjmowane.

Link do Rozporządzenia

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 30 września 2016 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych